hizmetlerimiz

Burada yer alan oto ekspertiz hizmetlerimizin dışında, müşterilerimizin isteği doğrultusunda aracın TÜV-Türk muayene öncesi kontrol, periyodik bakımı, yağ değişimi , balata değişimi ve pasta-cila uygulamaktayız.

Firmamızın ekstra bir hizmeti olarak şehir dışından gelecek olan siz değerli müşterilerimizin Antalya havalimanı ya da otogardan karşılanıp firmamıza geliş ve ekspertiz sonrası dönüş transfer hizmeti sağlamaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ergün Yiğit
AntalyaOtoekspert
Antalya oto ekspertiz
Boya Kaporta Testi

Yine bir aracın olmazsa olmazı kaporta ve boya estetiğidir. Bu kontroller esnasında aracınızın tüm parçaları kontrol edilir. Herhangi bir parça ya da aksamında boya – parça boya – lokal boya ya da değişen bir parçanın olup olmadığı, varsa hasarlı kısımlarının onarılıp onarılmadığı tespit edilip, araca fabrika çıkışı dışında herhangi bir boya yapılıp yapılmadığı detaylıca raporlanır.

Performans Testi

Aracın en önemli unsurlarından birisi olan motor mekanik aksamıdır. En ince detayına inerek, aracın gerçek motor performansını ve diğer mekanik aksamlarının durumunu kontrol etmekteyiz.

arıza Tespiti 

Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle araçlarda bulunan elektronik aksamlarının ve sensörlerin bilgisayar ve arıza tespit cihazı ile bağlantı sağlanarak, varsa arızaların tespiti ve detaylı raporlanması size sunulur.

süspansiyon testi

2. el araçlarda önemli noktalarından biri de, aracın sürüş güvenliği ve konfor için olan süspansiyon ve yürüyen aksamları gelmektedir. Bu testle birlikte sürüş güvenliğinin herhangi bir risk teşkil edip etmediği raporlanır.

alt kontrol testi

Aracınız lifte çıkartılarak, aracın altında bulunan bileşenleri dikkatle incelenir.

fren testi

Bir otomobilin ivmelenmesi gibi gerektiğinde durması da hayati risk taşımaktadır. Aracın fren testi insan algılarıyla değil makine ve cihazlarla yapılmalıdır.

yanal kayma testi

Test temelde aracın ilgili dingile ait tekerleğinin yürüme hızının ve sapmasının olup olmadığını tespit etmek için ölçüm platformunun üzerinden geçirilmesi ile yapılır. Bu işlem yaklaşık 1 km menzil baz alınarak ölçülür. Rot ayarı ve aks kontrolleri de bu sırada yapılır.